banner

O NÁS
O NÁS

 

Zabývám se výrobou pracovních oděvů pro různá řemesla - zedníky, pokrývače, ale i pro práci na zahradě a všude tam, kde je tohoto oděvu potřeba. Zaměřuji se především na jednotlivce, ale i na malé až středně velké firmy.

Výrobou pracovních oděvů se zabývám od roku 2004, v té době jsem jen těžko sháněla kvalitní a slušivé montérky pro svého manžela. Z tohoto důvodu jsem se rozhodla pro výrobu těchto oděvů. Vyrábím klasické pracovní oděvy, které různě barevně kombinuji, což většina mužů ale i žen již ocenila, protože takto kombinované montérky jsou v současné době velice moderní. Velký důraz je kladem především na kvalitu a odolnost výrobků. Pracovní oděvy jsou šité z kvalitních a převážně  českých materiálů, přesto jsou tyto výrobky prodávány za velmi příznivé ceny.

Na žádost svých stálých zákazníků, především zákaznic, jsem začala vyrábět dětské montérkové lacláče, které se staly v krátké době velice oblíbené jak u rodičů, tak u dětí. Dětské lacláčky jsou velice slušivé, šité rovněž z kvalitních materiálů, tak jako pracovní oděvy pro dospělé. Jsou šité v různém barevném provedení a tyto barvy lze dle Vašeho přání kombinovat.

Dětské lacláčky jsou vhodné pro volný čas Vašeho dítěte, ať již do školky, na písek, ale také mohou přispívat ke zvýšení sebevědomí Vašeho dítěte. Většina kluků, ale i holčiček se chce vyrovnat tátovi či dědovi při práci na zahradě či v garáži. A pokud Vašim dětem nabídnete tyto bezvadné lacláčky, věřte, že jim nemůžete udělat větší radost.

Těším se, že i vy se stanete mým spokojeným stálým a zákazníkem.