banner

SMLUVNÍ PODMÍNKY
SMLUVNÍ PODMÍNKY

PODMÍNKY UPRAVUJÍCÍ VZTAH MEZI PRODÁVAJÍCÍM A KUPUJÍCÍM

Prodávající
Ilona Hurychová, výroba pracovních oděvů

Labská 1230

276 01 Mělník


Kupující
spotřebitel, firma, státní instituceObjednávka zboží
Zboží je možno objednat následujícími způsoby:
- ústně (osobně, telefonicky)
- písemně (poštou, e-mailem)
- v internetovém obchoduObjednávka musí obsahovat veškeré nutné údaje

Podmínkou platnosti objednávky je vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů a náležitostí (název zboží, které objednáváte, počet kusů a barva).Platební podmínky

- platba v hotovosti při osobním odběru zboží
- platba dobírkou

Zboží si můžete vyzvednout osobně po telefonické dohodě na naší adrese nebo Vám bude zasláno poštou. Při zasílání poštou hradíte poštovné ve výši 140,- Kč.

Při objednávce nad 3000,- Kč hradíme poštovné.


Ceny jsou smluvní.

 

Nejsem plátce DPH

 

Ochrana dat

Vyplněním registračního formuláře, či závazné objednávky v rámci internetového obchodu kupující dává prodávajícímu souhlas k shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech. Naše firma respektuje zákon na ochranu osobních údajů, neposkytujeme žádné informace třetím osobám a na Váš e-mail nezasíláme žádné marketingové informace, pokud neaktivujete službu zasílání novinek e-mailem.

Záruka

Pokud není stanoveno jinak, záruční doba trvá 24 měsíců.

V případě, že se u zboží projeví vada, má zákazník právo uplatnit reklamaci. Reklamaci lze uplatnit buď osobně na naší adrese nebo zasláním zboží na naší adresu. Zboží k reklamaci nelze zasílat na dobírku.

 

Rozsah záruky

Záruka se vztahuje na veškeré závady projevující se v narušeném vzhledu.

Záruka se nevztahuje na poškození způsobené nevhodnými pracími prostředky nebo postupy čištění Záruka se nevztahuje na opotření běžným používáním, Záruka se také nevztahuje na vady zboží, vzniklé v důsledky oprav prováděných jinými osobami.